מתקן אלקטרוני לסבון קצף

היגיינה ובישום בחדרי שירותים ציבוריים או של בתי עסקים חשובה ביותר. בחדרי שירותים אלו משתמשים מדי יום עובדי המשרד או לקוחות שמגיעים לעסק. מוצר חשוב מאוד בחדרי השירותים הוא מתקן אלקטרוני לסבון קצף שיכול לחסוך בסבון, לשמור על היגיינה מאדם לאדם ולהעניק למשתמשים חוויה נעימה. בואו לאוקיינוס ותמצאו מתקנים אלקטרוניים לסבון קצף ועוד אין ספור מוצרי היגיינה לעסקים.

מתקן אלקטרוני לסבון קצף

מתקן אוטומטי לסבון קצף הוא הפתרון המושלם לחדר השירותים בעסק שלכם. מתקן שכזה, מעוצב ויפה למראה, מעניק היגיינה מושלמת ותדמית יוקרתית בחדרי השירותים והופך את החוויה של המשתמשים למפנקת. מכשיר זה מכיל מחסנית מילוי גדולה של מעל ליטר סבון, כך שהתפוקה גבוהה, מהירה, יעילה ועלויות האחזקה נמוכות.

בחדרי השירותים בעסקים שונים עוברים מדי יום עשרות עובדים ולקוחות. לכן במקומות אלו החשיבות למתקנים שלא מצריכים מגע אדם גדולה ביותר. כך ישנה תפוקה גבוהה יותר, תוצאות הניקיון תהיה לשביעות רצון המשתמשים וזמני ההמתנה לחדר השירותים יתקצרו. כבעלי עסק עליכם לחשוב על הכל ותחזוקת המכשיר צריכה להיות זולה, פשוטה ומהירה ביותר.

מכשיר אלקטרוני הוא בעצם אוטומטי, ללא מגע ידיים, כך שסיכונים כמו זיהום שעובר במגע או התפשטות חיידקים מצטמצמים ואין צורך להשתמש בכל מיני מכלי פלסטיק מיותרים. תחזוקת מכשירים אלו מופחתת וזולה שכן מילוי וניקיון המכשירים פשוטים ביותר. חומר המילוי הינו קצף אנטי בקטריאלי לתוצאות חיטוי משופרות, סבון מוקצף לשימוש תדיר, חיי סוללה ארוכים ונוריות חיווי.

ייעוץ, תמיכה וחווית רכישה נעימה באוקיינוס

אוקיינוס, הממוקמת בראשון לציון, היא חברה המתמחה בכל מוצרי ההיגיינה הקיימים בשוק לבתי עסק גדולים. ברשותנו אין ספור רעיונות ופתרונות יעילים שיעזרו לכם בתחזוקה החודשית השוטפת של העסק שלכם. באוקיינוס תמצאו את כל האביזרים אותם תצטרכו לעסק כולל חומרי ניקיון, אביזרי אמבטיה ושירותים מבחר מגוון של מכלים לסבון ידיים, ידניים או אלקטרוניים, מוצרי בישום, מנטרלי ריחות, מייבשי ידיים של דייסון ועוד. הצוות שלנו עם ניסיון של שנים רבות עומד לרשותכם בכל שאלה או ייעוץ, תיעזרו בהם.

מוצרים נוספים שיכולים לעניין אותך


לשאלות ופרטים נוספים צרו איתנו קשר