מתקן לניגוב ידיים – צץ רץ

במציאות בה אנו חיים, החשיבות של שמירה על היגיינה בבית, במקום העבודה ובמקומות ציבוריים כאחד, גבוהה במיוחד. למרבה השמחה כיום ניתן למצוא בכל מקום בו ישנם שירותים ציבוריים או כאלה המשמשים את העובדים מתקן נייר לניגוב ידיים או מתקן לנייר ייבוש, שהופכים את המלאכה לפשוטה, נוחה ונקייה.

אם הגעתם לדף זה של האתר סביר להניח שאתם מתעניינים במוצר הזה ומחפשים אחר חברה מהימנה שתספק לכם את השירות. ובכן, אנו באוקיינוס שמחים להציע לכם להתוודע אל המגוון הקיים, לבחון את האפשרויות ומאוחר יותר לבחור בהתאם להעדפות האישיות שלכם.

מתקן נייר לניגוב ידיים ומתקן משולב צץ רץ – הדגמים המתקדמים בשוק ומבחר מוצרים נוספים

חברתנו קיימת כבר זמן ארוך ומעניקה שירות בעיקר למגזר העסקי והציבורי, אנחנו עובדים עם בנייני משרדים של חברות שונות, עם בתי חולים, קופות חולים, בתי מלון, תחנות דלק ועוד, ומתחייבים לאספקת מוצרים וחומרים באיכות גבוהה במיוחד, כדי שאתם, העובדים שלכם, הלקוחות/הפציינטים שלכם, תוכלו ליהנות מהמיטב שבמיטב.

מלבד מגוון מתקנים מעוצבים ונוחים לשימוש מסוגים שונים – מתקן לנייר צץ רץ, לגלילים או מגבות נייר, מתקן משולב צץ רץ ועוד. אתם מוזמנים להתוודע גם אל שפע של מוצרים נוספים לחדרי שירותים, מטבחים, לאביזרי וחומרי ניקיון ולאמצעים לבישום האוויר ונטרול ריחות בכל סוגי החללים. סיירו באתר, צפו בקטלוג וצרו עמנו קשר על ידי השארת פרטים או בטלפון.

מוצרים נוספים שיכולים לעניין אותך


לשאלות ופרטים נוספים צרו איתנו קשר