ציוד משקי

ציוד משקי הוא ציוד בו מתחזקים בכל יום כל עסק, מוסד, מפעל ואפילו בבתים פרטיים. בציוד זה אנו מתחזקים כל מוסדות ציבוריים, חינוכיים וממשלתיים. בעזרת ציוד משקי אנו שומרים על ארגון והיגיינת המקום וריחו הטוב. למה כדאי לשים לב כאשר רוצים לרכוש ציוד זה ואיפה תבצעו את הרכישה שהכי תשתלם לכם?

ציוד משקי

ציוד משקי הוא שם כולל לכל הציוד בו אנו נעזרים לניקוי, חיטוי, ארגון וריח טוב של כל מקום בו נמצאים אנשים ויש תנועה מידי יום. בציוד זה משתמשים בכל מיני מוסדות ציבוריים, משרדים, בתי חולים, בתי משפט, קופות חולים ועוד. חשוב מאוד לשמור על היגיינה ולכן אנחנו דואגים שמקום מגורנו וכל סביבה בה אנחנו נמצאים יהיה נקי, מאורגן ומנוהל נכון, כך שיהיה לנו בריא וכיף לשהות במקום זה.

ציוד משקי מכיל:

ציוד משקי בבתי חולים

בבתי חולים וקופות חולים מטפלים באנשים חולים ומתמודדים יום יום בהימנעות ממעבר של חיידקים שונים. לכן, שמירה על היגיינת מקומות אלו חשובה ביותר. כמו כן, בתי חולים קיימים מכילים מאות חולים שישנים במחלקות בהן הם מאושפזים וסידורי המשק היום יומיים כמו החלפת מצעים, מגבות נקיות ניקוי וחיטוי יום יומי של חדרי השירותים והאמבטיה חשובים אף הם.

ציוד משקי במוסדות ציבוריים

השימוש בציוד משקי לא מתבצע רק במקומות כמו בתי חולים או קופות חולים בהם יש סכנת זיהום יום יומית. גם בבתי ספר, בתי משפט, משרדים ממשלתיים או פרטיים, נעשה שימוש בציוד זה. כיתות התלמידים והמשרדים נשטפים על תקן יומי, חדרי השירותים הציבוריים בהם עוברים עשרות בני אדם בכל יום, ניקוי החלונות וריקון פחי האשפה.

אוקיינוס – כל הציוד המשקי במקום אחד

באוקיינוס – מוצרי היגיינה, נטרול ריחות וחד פעמי, תוכלו למצוא את כל הציוד המשקי אותו תצטרכו לכל מוסד ציבורי או פרטי. החל מהמוצרים הקטנים כמו סמרטוטים או כוסות חד פעמיים לקפה ועד לעגלות לארגון מחלקות, אוגרי כביסה גדולים, עגלות ניקיון, שקיות אשפה גדולות וחזקות במיוחד וכל מוצרי הנייר השונים.

כמו כן, אצלנו תמצאו את כל הציוד המשלים למוסדות ציבוריים ופרטיים כמו מכשירי ייבוש ידיים חשמליים לשירותים, מאפרות ופחים בגדלים וצבעים שונים, מוצרי טיהור אוויר ובישום ואפילו צוות מומחים שידעו איך לבשם את כל חלל העסק באיזה ריח שתרצו, כך המוסד או העסק שלכם תמיד יהיה נקי, סטרילי ונעים לשהייה. בואו לחנות הבית שלנו בראשון לציון, הצוות שלנו מחכה לכם.

מוצרים נוספים שיכולים לעניין אותך


לשאלות ופרטים נוספים צרו איתנו קשר