מגבות נייר צץ רץ

כל מי שמבקש לשמור על היגיינת הידיים שלו מכיר בחשיבות מגבות נייר צץ רץ. מגבות נייר הפכו עם הזמן לחלק בלתי נפרד מחיינו, הן מסייעות לנו לשמוע על ניקיון הידיים והמשטחים הן במטבח הביתי והן כאשר אנו עושים שימוש בשירותים ציבוריים או בעבודה ולא מנגבים אותן במגבת בד כמו שנוטים בדרך כלל לעשות בבית.

אם אתם עומדים בראש חברה, מנהלים מוסד או בית עסק ומחפשים ספק ניירות מגבת לניגוב הידיים לאחר שטיפתן, אם חשוב לכם לא להתפשר על איכותם של חומרי הגלם אך אתם מעוניינים שגם המחיר יהיה משתלם, בואו לשמוע מה יש לנו להציע לכם.

מגבות נייר צץ רץ לניגוב ידיים ומבחר רחב של מתקנים ומוצרים בחברת אוקיינוס

אוקיינוס קיימת כבר למעלה מעשור ומספקת את שירותיה ומוצריה למגזר הציבורי והעסקי, החל מבתי מלון, תחנות דלק, בתי וקופות חולים ועד מוסדות ציבוריים ועסקים פרטיים. מה שאנחנו מציעים לכם זה מבחר מגוון במיוחד של אביזרים וחומרים המשמשים לניקיון, לשמירה על היגיינה, לבישום מבנים וחללים, לצד כלים חד פעמיים.

נייר דף רץ 4000 דף נייר טואלט צץ רץ דו שכבתי 9000 דף

נייר מגבת – כל כך נוח וכל כך היגייני

בין המוצרים הנפוצים בשימוש ניתן למצוא – נייר מגבת בגלילים או בשיטת צץ רץ ומתקנים המיועדים להם, מייבשי ידיים או שיער, מגוון סוגים של מטהרי ומבשמי אוויר כמו גם שירותי נטרול ריחות בשיטות מתקדמות, פחים ומאפרות, חומרי ניקוי, אביזרים לשירותים ולאמבטיה ועוד.

ומה שאתם מוזמנים לעשות זה פשוט לסייר מעט ברחבי האתר, להתוודע כראוי אל ההיצע, לפנות אלינו לקבלת אינפורמציה מסודרת והצעות מחיר וליהנות משירות מקצועי ומסור, בכל מקום ברחבי הארץ.

מוצרים משלימים לנייר מגבת צץ רץ:

מוצרים נוספים שיכולים לעניין אותך


לשאלות ופרטים נוספים צרו איתנו קשר