עגלות ניקיון ואוגרים

כל בעל עסק יודע שחברה נמדדת קודם כל בניקיון שלה ובאווירה נעימה כשנכנסים למשרדים שלה. מקום שהוא לא נקי ולא הגייני, משדר זילות וזלזול כלפי לקוחותיו, כלפי עובדיו ובעיקר כלפי עצמו. לכן, חשוב מאוד לשמור על הניקיון של העסק. אבל האם זה אומר שעכשיו צריך להעסיק עשרות עובדי ניקיון ולהוציא אלפי שקלים על מוצרי ניקיון? לנו באוקיינוס יש את התשובה האידיאלית בשבילכם.

אוקיינוס – עולם של ניקיון

חברת אוקיינוס הינה חברה שמספקת מבחר שירותי ניקיון והיגיינה כמו למשל: שירותי נטרול ריחות לא נעימים, שירותי בישום למבנים ואחזקה שוטפת ועוד. מעבר לכך, באוקיינוס תוכלו למצוא את כל המוצרים שדרושים לכם בתחום הניקיון וההיגיינה.

בין שלל המוצרים שלנו תמצאו מוצרי נייר – כמו נייר טואלט, נייר מגבת ונייר צץ רץ, מוצרי היגיינה – כמו מתקני ניגוב ידיים, מתקני סבון ונייר טואלט, מתקני ייבוש לידיים ולשיער ושלל מוצרים חד פעמיים – כמו מפיות, שקיות אשפה, ניילון נצמד, תבניות אלומיניום ונייר כסף.

עגלות שירות לניקיון

עגלת ניקיון היא אחד המוצרים הפופולריים שלנו שמומלצים לכל עסק. עגלת ניקיון מרכזת את כל מוצרי הניקיון שדרושים לעסק שלכם, כאשר בעזרתה יכולים עובדי הניקיון לבצע את עבודתם מבלי להתרוצץ ממקום למקום, כאשר כל כלי עבודתם תמיד נמצאים יחד איתם בעגלה קומפקטית ונוחה לתנועה. כמובן שאת הציוד בעגלה תצטרכו לחדש בתקופות מסוימות, בהתאם לצרכי העסק שלכם.

שירות עד העסק

באוקיינוס אנו מאמינים ששירות טוב הופך כל לקוח למרוצה ולכן, אנו מזמינים אתכם ליצור קשר עם חברת אוקיינוס עוד היום ולקבל שירות עד העסק, כך שנוכל להעריך ולהתאים את השירות והמוצרים בדיוק לצרכים של העסק שלכם. אז צרו קשר בהקדם ונשמח לספר לכם על המחירים האטרקטיביים שלנו.

מוצרים נוספים שיכולים לעניין אותך


לשאלות ופרטים נוספים צרו איתנו קשר