אבזור לחדרי שירותים

בכל מוסד ציבורי או פרטי ישנם שירותים ציבוריים לרווחת הציבור או לרווחת הלקוחות. תחזוקת השירותים הציבוריים חשובה ביותר מאחר והשימוש בהם נעשה יום יום על ידי עשרות בני אדם ולכן שמירה על אסתטיות, היגיינה ועיקור המקום מחיידקים חשובה במיוחד. איפה כדאי לרכוש את כל הציוד והאבזור לחדרי שירותים?

ציוד ואבזור לחדרי שירותים

עולם הניקיון מציע כיום אין ספור מוצרים ותכשירים לניקיון חדרי שירותים ציבוריים ופרטיים. בתכנון נכון ובהקצאת כלים מתאימים לעובדי הניקיון תוכלו לשמור על שירותים אסתטיים עם ריח טוב באופן שוטף ויום יומי ובהכנת רשימת אבזור וציוד מסודרת תוכלו לבצע רכישה חודשית שתכלול את כל מוצרי הניקיון שתצטרכו מבלי שתתפזרו בזמן הקנייה ומבלי שתבזבזו כסף על מוצרים שלא תצטרכו.

חברת אוקיינוס, היא חברה המתמחה בציוד לחדרי שירותים ומוצרי ניקיון ומייבאת כל מוצר או אביזר אותם תצטרכו לעסק שלכם. מעבר למבחר אינסופי של מוצרים, החברה מציעה צוות מקצועי ואדיב שישמח לעזור לכם בכל אשר תצטרכו, לייעץ ולהתאים לכם מה אתם צריכים בדיוק לעסק הספציפי שלכם. לחברה מספר גדול של פתרונות שומרי היגיינה ושירות של בישום חללים.

מוצרי אוקיינוס לתחזוקה שוטפת של חדרי השירותים

חברת אוקיינוס מייבאת ומספקת שירותי ייעוץ ומוצרי היגיינה בהתאמה לעסקים ולמוסדות גדולים. אצלנו קיים מבחר אביזרים לשירותים ציבוריים גדול ומגוון כך שתוכלו למצוא כל מה שהמקום שלכם צריך לתחזוקה יום יומית. שירות בישום בניינים לפי העדפתכם בו משתמשים קבוע לקוחות שלנו בעלי בתי מלון, בתי חולים, ומשרדי חברה גדולים.

דוגמאות לציוד לשירותים

אוקיינוס – עולם שלם של ציוד לחדרי השירותים

רשימת הדוגמאות שניתנה כאן היא רק חלק קטן ביותר מהמוצרים המרובים שתמצאו אצלנו. באוקיינוס ניתן למצוא מבחר ענק של מוצרים מהטובים ביותר לחדרי השירותים. המוצרים שלנו באיכות גבוהה בעלי תווי תקן המיועדים לשימוש בכל מוסד או עסק. בנוסף, תקבלו אצלנו שירות אמין ומקצועי מצוות שיתאים למקום שלכם את המוצרים הנדרשים לו. השאירו פרטים בדף צור קשר או צלצלו אלינו בהקדם ואנחנו נשמח לייעץ לכם מהם כל האפשרויות העומדים לרשותכם.

מוצרים נוספים שיכולים לעניין אותך


לשאלות ופרטים נוספים צרו איתנו קשר