מתקן אלקטרוני לסבון ידיים

חדרי השירותים בעסק שלכם משרתים עשרות לקוחות במהלך כל שבוע כולל העובדים שלכם? הדבר החשוב ביותר בתחזוקת חדרי שירותים ציבוריים הוא היגיינת הידיים. הפתרון לכך הוא שטיפת ידיים בסבון נוזלי לאחר כל ביקור בחדר השירותים. לחברות ההיגיינה ישנם מספר פתרונות יעילים וזולים כמו מתקן אלקטרוני או מתקן אוטומטי לסבון נוזלי שיעזרו לתחזק את חדרי השירותים בצורה שוטפת, נוחה ופשוטה.

מתקן אלקטרוני לסבון ידיים

כבעלי עסק עליכם לחשוב על הכל, כולל תחזוקת חדרי השירותים, כי תאמינו או לא, דעת הלקוחות שלכם עליכם תיקח בחשבון את מצב חדרי השירותים שבעסק. ניקיון, ריח נעים וכל האמצעים הנדרשים לאדם לשמור על היגיינה אישית חשובים במיוחד. מאחר ומדובר בתחזוקה יום יומית, אתם תזדקקו לפתרון זול ופשוט לתפעול, מתקן אוטומטי לסבון ידיים הוא הפתרון הטוב ביותר עבורכם.

מתקני סבון נוזלי אוטומטיים לתפוקה מקסימלית ותפעול מינימלי

התפעול והתחזוקה של כל מתקן אוטומטי לסבון ידיים מאוד נוחים, מהירים וזולים. המכשירים האוטומטיים מעולים במקרים של שימוש ציבורי בגלל שאין צורך במגע ידיים וכל מכשיר כזה מכיל דיספנסר אוטומטי המכיל סבון נוזלי אותו ניתן להחליף בכל פעם שנדרש, בפשטות ובתוך מספר שניות. כך תוכלו לספק לכולם סבון ידיים נוזלי זמין בכל עת ובנוסף לכל היתרונות, מתקן כזה יעניק מראה יוקרתי ואסתטי לחדרי השירותים בעסק שלכם.

מתקן אלקטרוני לסבון ידיים רוכשים באוקיינוס

אוקיינוס חנות גדולה המתמחה בייבוא ומכירת מוצרי ניקיון לבתי עסק, מכשור, חומרי ניקוי ומוצרים חד פעמים. אצלנו תמצאו את כל מה שאתם צריכים על מנת שתוכלו לתפעל עסק כמו שצריך. החל מפחי אשפה גדולים ועד למאפרות קטנות, מתקנים חשמליים לסבון ידיים או מתקנים לייבוש ידיים ושיער. בחנות ישנו צוות מקצועי שמבין בתחום, ממנו תוכלו לקבל פתרונות תחזוקה שונים לכל בעיה. כנסו אלינו בהקדם,  הצוות שלנו ממתין לכם.

מוצרים שיכולים לעניין אותכם:
סבונית קצף אלקטרונית לבנה
סבונית קצף אלקטרונית כרום
סבוניה נירוסטה 800 מ"ל

מוצרים נוספים שיכולים לעניין אותך


לשאלות ופרטים נוספים צרו איתנו קשר