מתקני נייר טואלט

מתקנים לנייר טואלט יש בהם שימוש הרבה יותר גדול ומשמעותי ממה שנראה לעין. בחדר האמבטיה והשירותים הביתי, נוחות ואסטטיקה הם מה שמובילים את הבחירה במתקן הספציפי, אך בשירותים שאמורים לשרת את הציבור, בין אם בחברה, בניין מסחרי, בית מלון וכיוצא בזה, ישנו שימוש נוסף.

בחירה במתקן נוח ומזמין, מיקומו באזור נגיש, אלו מביאים לכך שהמשתמשים נהנים מנייר טואלט צץ רץ זמין, וכך שומרים על ההיגיינה. זו הסיבה שלרוב נראה בשירותים ציבוריים מתקן ג'מבו שמאחסן כמות גדולה של נייר, על מנת שבאופן קבוע לא יחסר נייר טואלט, גם אם איש התחזוקה בהפסקה.

מתקן מעוצב לנייר טואלט שעונה על שני הצרכים

השוק מלא באפשרויות, ואדם שמעוניין באסטטיקה ויופי בבית השימוש בביתו או בבניין שבאחזקתו, ימצא הרבה רעיונות מיוחדים. המטרה היא בסופו של דבר לדאוג לנוחות ולזמינות של הנייר, על ידי שליפה מהירה וכמות מספיקה. אפשר לרכוש מתקן כזה או אחר, וניתן גם להתקין מתלה לנייר טואלט בצורות שונות ושעשוי מחומרים כמו נירוסטה או פלסטיק. בהחלט התחום הזה רחב, וכמו שנייר טואלט עבר גלגולים רבים שהוסיפו לו שכבות, רכות וצבעים, כך גם השתנה עולם המתקנים.

מתקן לנייר טואלט ג'מבו – לעסקים גדולים

מתקן לנייר טואלט ג'מבו חוסך לכם את הטרחה בהחלפת הנייר בתדירות גבוהה, הוא מיועד לבתי עסק בהם יש תנועה רבה וחשוב בהם להקפיד על כך שתמיד יהיה נייר טואלט בכל תאי השירותים. תאי שירותים נקיים ומאובזרים מעידים על רצינות בית העסק ומעניק תחושה טובה ללקוחות, לעובדים ולאורחים שלכם.

בחרו מחזיק נייר טואלט שמרגיש לכם הכי נכון

אנחנו בחברת אוקיינוס מקדשים את השילוב בין עיצובי לפרקטי, ומציעים לכם מגוון גדול של מתקנים לנייר טואלט, כאשר כל אחד יכול למצוא את מה שמתאים לו בדיוק. יש לנו מתקנים ומתלים במגוון צורות וגדלים. בחנות ברחוב יעקב פריימן 22 בראשל"צ תוכלו למצוא מתקן מעוצב לנייר טואלט על פי טעמכם, ולרכוש ממותגים מובילים כגון קימברלי ואחרים. אוקיינוס מתחייבת למכור את המוצרים האיכותיים ביותר שמחזיקים לאורך זמן ומשרתים את הלקוחות נאמנה.

מתקנים לנייר טואלט צץ רץ ועוד אינספור מוצרים מובילים

אוקיינוס הינה חברה מובילה בתחומי ניקיון, היגיינה, טיהור אוויר וכלים חד פעמיים. אנחנו מומחים ביבוא ושיווק של המוצרים הטובים והאיכותיים ביותר, וקנאים לגבי הענקת השירות הכי טוב שאנחנו יכולים לתת לקהל הלקוחות שלנו. מי שמחפש מתלה לנייר טואלט בשיטת צץ רץ למשל, יוכל למצוא זאת אצלנו, וכאמור עוד אינספור אפשרויות. אתם מוזמנים להנות מקטלוג המוצרים באתרנו, וכמובן לבוא להתרשם מהסחורה האיכותית במו עיניכם וידיכם.

מוצרים נוספים שיכולים לעניין אותך


לשאלות ופרטים נוספים צרו איתנו קשר