מתקני נייר טואלט משולבים

בתי עסק, משרדים וחברות מחפשים פתרונות ניקיון והיגיינה אישית. חדרי השירותים בעסקים מכילים מדי יום עשרות משתמשים ולכן נוצר הצורך בפתרונות לתחזוקה קלה ומהירה ושמירה על ההיגיינה של העובדים והלקוחות. הפתרון לתחזוקת נייר הטואלט הוא מתקני נייר טואלט משולבים אותם תוכלו למצוא באוקיינוס.

מתקני נייר טואלט משולבים

מתקן נייר טואלט משולב הוא מתקן המותקן בכל חדר שירותים ומגיע בכל מיני צורות ולשימושים שונים. לדוגמה, ישנו מתקן נייר טואלט משולב כפול בו ניתן לשלב נייר טואלט ונייר לניגוב הידיים. דוגמה שנייה היא מתקן נייר טואלט לשני גלילים בו ניתן לשים 2 גלילי נייר טואלט וכך זמן החלפת הנייר מתארך.

מתקנים אלו ניתנים לשימוש בחברות גדולות, משרדים פרטיים, חנויות אך גם במשקי הבית הפרטיים. ישנם עוד סוגים רבים של מתקני ידיים משולבים כמו מתקן המחזיק גליל אחד לשימוש ובחלקו התחתון משלב מוט בו מונחים 4 גלילים נוספים להחלפה או מתקן המשלב בחלקו התחתון מברשת לניקוי האסלה.

מתקני נייר טואלט למוסדות

גם המוסדות הציבוריים והפרטיים משתמשים בפתרון של מתקן ידיים משולב. במוסדות חינוך או בתי משפט למשל השימוש בחדרי השירותים הוא רב משתמשים מדי יום ויכול להגיע למאות משתמשים ביום אחד. מתקני נייר טואלט משולבים למוסדות יכולים להיות מכל סוג לדוגמה מתקן נייר טואלט משולב המחזיק גליל נייר טואלט ובחלקו העליון מגש קטן להנחת הטלפון הנייד.

אוקיינוס – פתרונות היגיינה אישית ותחזוקה נוחה

באוקיינוס תמצאו את כל מה שתצטרכו לעסק או למוסד שלכם בתחום הניקיון וההיגיינה האישית. מוצרי ניקיון החל מחומרי ניקיון, סמרטוטים, מגבים ודליים, מוצרי השלמה, מפיצי ריח ומתקנים סטטיים או אלקטרוניים. באוקיינוס גם תמצאו מתקנים משולבים שקועים בקיר, הכוללים מתקן לנייר מגן למושב האסלה – פתרון יעיל ביותר לחדרי שירותים בהם תחלופת המשתמשים גדולה. בואו לקבל ייעוץ מהמומחים שלנו.

מוצרים נוספים שיכולים לעניין אותך


לשאלות ופרטים נוספים צרו איתנו קשר