מתקן לסבון קצף ידיים

מוסדות ציבוריים, בתי עסק ומוסדות שונים מחויבים לבתי שימוש המשמשים את הלקוחות והעובדים. לרוב במוסדות גדולים ישנה הפרדה בין השירותים של העובדים לשירותים של הלקוחות אך גם במקרים אלו, עליכם המנהלים את העסק, לדאוג לתחזוקה יום יומית שוטפת של בתי השימוש ובנוסף לספק למשתמשים את האפשרות לשמירה על היגיינה באמצעות סבון קצף לידיים, מפיצי ריח חשמליים ואוטומטיים ומתקני ניירות טואלט.

מתקן לסבון קצף ידיים

כיום חברות ההיגיינה והניקיון מציעות אין ספור אביזרים ופתרונות לשמירה על עסקים אסתטיים ומריחים טוב. כל לקוח שנכנס לעסק שלכם סביר להניח שירצה להשתמש בחדר הנוחיות ועליכם להעניק לו את החוויה הנעימה ביותר של חדר שירותים נקי, מריח טוב ועם כל המתקנים להיגיינה אישית. מתקן לסבון קצף ידיים ייתן לכם מענה מושלם לעניין זה.

מתקן שכזה הוא מתקן אוטומטי, לרוב חשמלי, שנותן מענה מושלם של רחיצת ידיים בקצף סבון ללא מגע ידיים ישיר אשר תחזוקתו קלה, מהירה וזולה. מתקנים אלו מורכבים בחדרי השירותים הציבוריים והשימוש יכול להתבצע על ידי מאות משתמשים ללא כל מגע יד, פשוט מניחים את הידיים מתחת למתקן והמתקן מוציא כמות מדודה זהה, בכל פעם מחדש.

תפעול מתקן שכזה מאוד נוח וקל. כאשר סבון הקצף לידיים נגמר, ניתן להחליף את מכלית המילוי הריקה בחדשה בתוך פחות מדקה. בשיטה זו תוכלו לשמור על היגיינת ובריאות העובדים והלקוחות שלכם והתחזוקה ממש שולית מאחר ומדובר בהחלפת מיכל מילוי אחת לכמה ימים והמחירים לכך זולים ביותר.

באוקיינוס תמצאו מגוון רחב של מתקני סבון קצף לידיים

מתקני סבון קצף לידיים הם רק התחלה של רשימה ארוכה ביותר של מוצרים ואביזרי היגיינה לעסק, אותם תוכלו למצוא באוקיינוס. החנות מתמחה בייבוא של מוצרי ניקיון שונים ואביזרים להיגיינת העסק, בעלי תו תקן והאיכותיים ביותר. אם תרצו לקבל ייעוץ מקצועי מהצוות שלנו בנוגע לכל פתרונות ההיגיינה לעסק, השאירו פרטים בדף צור קשר או התקשרו בהקדם.

מוצרים שיכולים לעניין אותכם:
סבוניית קצף אלקטרונית כרום
סבוניית קצף אלקטרונית לבנה
סבוניה למילוי קצף

מוצרים נוספים שיכולים לעניין אותך


לשאלות ופרטים נוספים צרו איתנו קשר