מוצרי ואביזרי היגיינה למלתחות ולמקווה

מקווה הוא מקום שמסמל טהרה ועליו להיות נקי והיגייני מאוד. בכדי לשמור על היגיינה במקווה או במלתחות, יש מוצרים רבים שעוזרים להשאיר את המקום נקי, ללא ריחות צורמים ואפילו מבושם. עם מוצרים איכותיים המסופקים על ידי חברת אוקיינוס, לא תצטרכו לעבוד קשה כדי לשמור על היגיינה במקווה או במלתחות.

מוצרי ואביזרי היגיינה למלתחות ולמקווה

דבר ראשון כדאי להכיר חלק ממבחר מוצרי ההיגיינה שיש, כמו: מתקנים לניגוב ידיים (צץ-רץ, גלילים, קונטרול), מתקני נייר טואלט, מתקני סבון לתלייה או להנחה, מתקני ייבוש לידיים ולשיער, מטהרי אוויר (בתרסיס או בנוזל), מנטרלי ריחות ומבשמים. בנוסף אצלנו באוקיינוס תמצאו מבחר מוצרי ניקיון כמו: פחים היגייניים, מגבים, דליים, סמרטוטים וכן מאפרות פנים או חוץ.

אוקיינוס – ים של שירותי היגיינה

אוקיינוס היא חברה המספקת שירותי, מוצרי וחומרי היגיינה בפריסה ארצית, כך שאצלנו תמצאו כל מה שאתם צריכים, כדי לשמור על היגיינה בעסק ובמשרד. מעבר למוצרי היגיינה למקווה, באוקיינוס תוכלו למצוא מבחר מוצרים שמיועדים לספק לעסק שלכם לא רק ריח טוב, אלא גם סדר וניקיון, לרבות כלים חד פעמיים, מפות ומפיות, נייר כסף, ניילון נצמד ועוד.

ללקוחות העסקיים שלנו, אנו מציעים שירותי בישום לבניינים, פחים דקורטיביים ללובי הבניין ועוד. באוקיינוס אנו נותנים לכל לקוח שירות אדיב ואפילו מתאימים את בישום העסק שלכם לריח שאתם תבחרו מבין שלל אפשרויות. מה שלמדנו ביותר מ – 10 שנות ניסיון זה שלכל לקוח יש העדפות משלו ולכן אנו מציעים לכם לקבל ייעוץ בעסק שלכם. צרו קשר באתר שלנו ואנחנו כבר נגיע!

מוצרים נוספים שיכולים לעניין אותך


לשאלות ופרטים נוספים צרו איתנו קשר