מתקנים לניגוב ידיים

בכל המקומות שיש בהם חדרי שירותים לרווחת הציבור, הפנימו כבר מזמן – לאחר ששוטפים את הידיים בבית מנגבים את הידיים עם מגבת, אך כאן זה בלתי אפשרי. למה? כי מישהו יכול לקחת את המגבת, כי היא נופלת, מתגוללת על הארץ, נרטבת, צריך לכבס ולהחליף אותה כל כמה שעות, וזה פשוט לא נוח ולא פרקטי בכלל. הפתרון המיידי הוא כמובן לקבוע בקיר מתקן עם ניירות ניגוב. אך הדבר מצריך תשלום שוטף על גלילי נייר, והחלפה כל פעם שגליל נגמר.

מתקנים לניגוב ידיים לעסקים ומוסדות – זה הפתרון

המוח האנושי חשב איזה פתרון יכול להיות הרבה יותר נוח, עד שלבסוף זה הכה בו, והומצא מתקן לניגוב ידיים אוטומטי. מכשיר חשמלי שפועל על חיישן המזהה את הידיים שעומדות מתחתיו וממתינות להפעלתו, ומזרים אוויר חם אשר מייבש את הידיים. ואם זה לא מספיק טוב, אז חברת אוקיינוס המובילה בייבוא ושיווק של מוצרי היגיינה וניקיון למגזר הפרטי והציבורי, מציעה לכם מגוון גדול של פתרונות בתחום הזה, במחירים נוחים ובסגנונות רבים שכל אחד יכול להזדהות.

מתקנים לניגוב ידיים, מתקנים לנייר תעשייתי ועוד אינספור מוצרים

מלבד מתקן לניגוב ידיים חשמלי, תוכלו לרכוש מגוון מתקני נייר לניגוב ידיים – מתקן תלוי או רצפתי, נירוסטה או פלסטיק.

כל מי שמחפש אביזרים לאמבטיה, לתאי שירותים, מוצרי נייר רבים, כל סוגי מוצרי ההיגיינה והניקיון, ועוד רבים בסגנון, ימצא את מבוקשו בחנות אוקיינוס, ברחוב יעקב פריימן 22 באזור התעשייה של ראשל"צ. אצלנו תמצאו את המגוון הרחב ביותר של מוצרים, את השירות האדיב והמקצועי ביותר, ואת כל מה שחיפשתם בתחומים הללו ויותר. יש לכם כתובת אחת לאיכות, לרמה הכי גבוהה של מוצרים, ולחברה שדואגת לספק לכם רק את הדברים הטובים ביותר, במרוכז.

מוצרים נוספים שיכולים לעניין אותך


לשאלות ופרטים נוספים צרו איתנו קשר