פחי פלסטיק

בני האדם מייצרים טונות של אשפה מדי חודש וחודש. ריבוי הפסולת המזיק גם לכדור הארץ גם לייצור פחי אשפה מכל סוג, המיועדים לפסולת רטובה ולפסולת יבשה ובדרך הפרדת הפסולת, ניתן למחזר את האשפה ובכך לשמור קצת יותר על כדור הארץ שלנו. באוקיינוס תמצאו מבחר גדול של פחי אשפה לכל מטרה.

פחי פלסטיק

ייצור של פחי פלסטיק הוא הייצור הנפוץ ביותר. באמצעות פלסטיק קשיח ניתן ליצור כל גודל של פח, בכל עיצוב ובמאות צבעים ועיצובים שונים. פחים אלו נמצאים בשימוש בתי עסק מרובים, מוסדות ומרחבים ציבוריים. ישנם פחי אשפה מפלסטיק ופחי מיחזור מפלסטיק לשימוש האזרחים בעולם הציבורי ובבתים הפרטיים.

פחי מיחזור פלסטיק

פחי מיחזור פלסטיק מיועדים להפריד את האשפה למיחזור לפי חומרי הגלם. ישנם 3 צבעים של פחי מיחזור לפי פלסטיק, נייר וזכוכית. כמובן שישנם עוד פחי מיחזור כמו אריזות גדולות או בקבוקי שתייה. בישראל פחים אלו עדיין לא מוצבים בכל מרחב ציבורי ואין חוק לשימושם בבתים הפרטיים אך בשנים האחרונות חלה התקדמות משמעותית בנושא.

פחי אשפה פלסטיק למטבח

למטבחים הביתיים וגם למטבחים בעסקים ומוסדות משתמשים בפחי פלסטיק למטבח בגדלים שונים. פחים אלו בדרך כלל בגדלים גדולים שיכולים להכיל לפחות יום אחד של אשפה ביתית. המטבח הביתי הוא חלק עיקרי מחלל הבית ועיצובו בדרך כלל מתכתב עם העיצוב הכולל של שאר חדרי הבית. לכן במטבח מציבים פחים צרים וגבוהים, מעוצבים בהתאם לשאר העיצוב הביתי.

אוקיינוס – פתרונות ניקיון והיגיינה לכל מטרה

כנסו לאוקיינוס, חנות לחומרי ניקיון, כל המוצרים המשלימים ופתרונות ניקיון מתוצרת ישראלית ובינלאומית. אצלנו תמצאו מבחר גדול של פחי פלסטיק לכל מטרה, בכל עיצוב ובגדלים שונים בהתאם לתכולה, כגון פח פלסטיק 40 ליטר50 ליטר ואפילו פח פלסטיק בנפח 60 ליטר. בין אם אתם מחפשים פח פלסטיק קטן או גדול או כל אביזר ניקיון אחר, הצוות שלנו ישמח להתאים לכם מוצרים על פי הצורך ולענות לכל שאלה בנושא. בואו לפגוש אותנו עוד היום.

מוצרים נוספים שיכולים לעניין אותך


לשאלות ופרטים נוספים צרו איתנו קשר