סבוניות – מתקן לסבון נוזלי

זוכרים את הסבון של פעם, שהיה מגיע בצורה אחיד ובצבע אחיד – לבן ומלבני, לרוב גם בריח אחיד לכלל הסבונים. אם כך היה המצב בעבר, כיום כמעט ולא מבצעים שימוש בסבון מוצק, אלא גם בסבון נוזלי ותחליבי רחצה, בשלל ריחות, מרקמים וצבעים. לכן, בניגוד לעבר שבו סבוניות מילאו רק שימוש אחד, כיום הסבוניות מותאמות למגוון סוגי הסבון השונים, וניתן למצוא שפע סוגים של דיספסנרים, סבוניות וכלים לחדר האמבטיה וחדר המטבח.

מגוון רחב של סבוניות – סבוניה לכיור המטבח, דיספנסר לסבון נוזלי ועוד

אם למשל, הנכם מחפשים מתקן לסבון נוזלי, וודאי תתקלו באפשרויות שונות, החל מבקבוק לחיץ ועד כלי קשיח בעל פקק הברגה. כמו כן, ניתן להיתקל כיום במגוון של סבוניות לשימושים רבים, כמו למשל סבוניה למטבח.

השלב הראשון ברכישת אביזר לסבון הוא החלטה איזה שימוש הוא אמור לבצע – האם מדובר ברכישה עבור הבית או עבור משרד/עסק, עבור חדר אמבטיה או מטבח, ועוד שאלות כאלה ואחרות. שנית, רצוי לבחור בחנות אשר מציעה מגוון רחב של סבוניות, דיספסנר לסבון נוזלי וכלים נוספים. חנות מוצלחת היא כזו שמציעה גם מבחר של מוצרים וגם שירות אדיב, מקצועי ומיומן.

סבוניה למטבח קונים באוקיינוס

סבוניה למטבח נדרשת לכל מטבח ביתי או מקצועי, חשוב מאוד לשמור על ההגיינה בזמן הבישול וכאשר הסבוניה זמינה וממוקמת במיקום נוח ליד הכיור מובטח לנו שהטבחים ישמרו על נקיון ידיהם ויעניקו לכם מאכלים נקיים ללא חיידקים מיותרים.

אתם מוזנים להגיע אלינו, חברת אוקיינוס, המתמחה בשירותי היגיינה, מטהרי אוויר ונטרול ריחות, ציוד ניקיון ואף מכירת מתקן לסבון נוזלי ושאר סוגי הסבונים. צרו עמנו קשר, ונציגינו ישמחו לסייע לכם בהקדם האפשרי עם תשובה לכל שאלה.

מוצרים נוספים שיכולים לעניין אותך


לשאלות ופרטים נוספים צרו איתנו קשר