פחי אשפה לבניין

הפתרון לפסולת בתים ובניינים משותפים הוא פחי אשפה גדולים במיוחד, הנאספים אחת לשבוע או פעמיים בשבוע באמצעות משאיות אשפה על ידי עובדי העירייה. באוקיינוס, תוכלו למצוא פחים לבניין, גדולים, מפלסטיק או מתכת ועם גלגלים לנוחות הוצאתם והכנסתם לחדר האשפה המשותף.

פחי אשפה לבניין משותף ורגיל

בבניינים משותפים בהם מתגוררות לפחות 10 משפחות ומעלה, יש חדר אשפה משותף בו מציבים פחי אשפה לבניין, גדולים במיוחד העומדים על גלגלים. בדרך זו, כל משפחה יכולה לרוקן את האשפה שמצטברת מדי יום ואחת לשבוע או פעמיים בשבוע, מגיעים עובדי העיריות עם משאיות זבל לרוקן ולשטוף את הפחים.

פחי אשפה ללובי בניין

פחי אשפה המוצבים בלובי בניין הם פחים אחרים לגמרי מפחי אשפה לבניינים משותפים. הלובי הוא הכניסה המשותפת של כולם, בדרך כלל מעוצב, עם תמונות, לוח מודעות וצמחייה. בלובי בניינים נהוג להציב פחים יותר מעוצבים הדומים לפחים הביתיים מאחר והשלכת פסולת בלובי הבניין היא בתדירות נמוכה ולרוב תהיה פסולת יבשה.

אוקיינוס – פתרונות לאשפה בבתים משותפים

בואו לאוקיינוס, חנות גדולה במיוחד המכילה את כל מוצרי הניקיון, מוצרים משלימים, היגיינה אישית, פתרונות טיהור אוויר וחד פעמי. אצלנו תמצאו מבחר פחי אשפה לבתים משותפים, פחים ללובי בניין, מעוצבים וחלקים. הצוות המסור שלנו יקבל אתכם בחום וישמח לייעץ לכם בבחירת פח אשפה לבניין משותף. כנסו אלינו כבר היום, מחכים לכם.

מוצרים נוספים שיכולים לעניין אותך


לשאלות ופרטים נוספים צרו איתנו קשר