פחים ומאפרות

היגיינה וניקיון הם חשובים מאין כמותם לשמירה על בריאותינו. ישנם מוצרים רבים לשמירה על ניקיון, החל מפחים ועד למגבונים מיוחדים. חברת אוקיינוס היא חברה לייבוא מוצרי ניקיון והיגיינה, לעסקים וכן ללקוחות פרטיים. בין שלל המוצרים שמייבאת החברה יש היצע גדול מאוד של פחים ומאפרות.

פחים ומאפרות, לעסק ולבית, לפנים או לחוץ

אוקיינוס מבינה כי לכל לקוח יש את הצרכים שלו ולכן דואגת לייבא היצע נרחב של מוצרים, כך שכל לקוח יוכל למצוא את מה שדרוש לו בדיוק. בתחום הפחים תוכלו למצוא מבחר של פחים העשויים נירוסטה או פלסטיק ולמטרות שונות: פחים לחצר, פחים למשרד, פחים גדולים או קטנים, פחי אשפה למטבח ופחי אשפה מעוצבים. אז אם נמאס לכם שאנשים זורקים זבל בסביבתכם, תוכלו לבחור בפח המתאים לכם, במבחר הגדול של אוקיינוס.

בתחום המאפרות עישון תמצאו גם כן, היצע מכובד. הרי אף אחד לא אוהב מעשנים שמאפרים בכל מקום שהם נמצאים. בין אם הם מעשנים ומאפרים בחצר, בכוסות המשרד או אפילו על הצלחות אחרי האוכל, הרגל זה הוא אינו היגייני וניתן להפסיקו על ידי הצבת מאפרות במקומות בהם מותר לעשן. באוקיינוס תוכלו למצוא מאפרות סיגריות ממתכת, אלומיניום או נירוסטה, מאפרות גדולות לפינות עישון בחצר, מאפרות קיר ומאפרות קטנות יותר למשרדים קטנים.

רוצים לקבל הצעות מחיר ולהתרשם מההיצע של חברת אוקיינוס? השאירו פרטים באמצעות הנציגה הווירטואלית או באמצעות הטופס, המופיעים בעמודי האתר שלנו, ונשמח לתת לכם שירות בהקדם.

מוצרים נוספים שיכולים לעניין אותך


לשאלות ופרטים נוספים צרו איתנו קשר