מוצרי נייר והיגיינה למסעדות ולמטבחים מקצועיים

כל מי שמחזיק עסק יודע שתחזוקתו חשובה ביותר. הענקת סביבה נקייה ונעימה ללקוחות ולעובדים תגרום להם הרגשה נינוחה. מוצרי נייר לניגוב הידיים חייבים להימצא בכל חדר אוכל, חדרי שירותים, לובי, במסעדות ובמטבחים מקצועיים. באוקיינוס תמצאו את כל מוצרי הנייר וההיגיינה לכל עסק שלכם וצוות מקצועי שישמח לענות לכל שאלה שלכם.

מוצרי נייר והיגיינה למסעדות ולמטבחים מקצועיים

כל בעל עסק, במיוחד עסקים שמארחים לקוחות על בסיס יומי, חייבים לדאוג לרווחת הלקוחות שלהם. שמירה על היגיינה היא נושא רגיש לכולנו ולא היינו רוצים לבוא במגע עם חיידקים או משטחים מזוהמים. הפתרון הטוב ביותר לכך, הוא מתקנים הניתנים למילוי חוזר ושימושם אינו מצריך מגע כמו מכלי סבון או מתקנים של נייר חד פעמי לניגוב הידיים בשיטת צץ רץ.

במסעדות ומטבחים מקצועיים, הנושא אפילו חשוב עוד יותר. הכנה של מזון לקהל כל כך גדול מדי יום חייבת להיעשות בצורה הסטרילית ביותר. לכן שימוש במגבת רב פעמית לא מומלץ במקומות אלו. שטיפה וניקיון הידיים של הטבחים נעשית כל מספר דקות והדרך הטובה ביותר לנגב אותן היא בעזרת נייר חד פעמי ובניקיון משטחי אוכל, השימוש בנייר חד פעמי הוא הכרחי.

בשיטה זו, כל עובד או לקוח יכולים לשמור על היגיינה אישית ולקבל מנת סבון ונייר ללא מגע במכשירים, כך שהמתקנים נשארים נקיים. מתקנים אלו יכולים להגיע בצורות וגדלים שונים וכן בשיטה ידנית או שיטה אלקטרונית ואחזקתם חוסכת בזמן ובכסף. כל בעל עסק יכול לבחור באיזו שיטה שירצה לפי רצונו ותקציבו.

אוקיינוס שלם של פתרונות היגיינה וחד פעמי

באוקיינוס תמצאו עולם של של מוצרי היגיינה ופתרונות מרובים לעסק שלכם. אנחנו מתעסקים בתחום שנים רבות ומכירים כל מוצר חדש שיצא לשוק בשנים האחרונות. בין המוצרים שלנו תמצאו מגוון רב של:

אל תהססו לבוא אלינו לפגישת ייעוץ ואנחנו נשמח להראות לכם מבחר גדול של פתרונות היגיינה במחירים מעולים.

מוצרים נוספים שיכולים לעניין אותך


לשאלות ופרטים נוספים צרו איתנו קשר