מפיצי ריח חשמליים ואוטומטיים

האם יצא לכם להיכנס למשרד, עסק או חנות כלשהי והרחתם ריח נעים שעוטף את החדר? סביר להניח שמזכירת המשרד או המוכרת בחנות לא מזליפות בושם או מטהר אוויר בכל חצי שעה בכדי לשמור על הריח, אז מהיכן הוא מגיע?

כיום עסקים רבים ואף בתי מגורים בוחרים להשתמש במערכות מתקדמות להפצת ריח, אשר על ידי פעולה אוטומטית משחררים ניחוח עדין בכל זמן מוגדר, מחמש דקות ועד כל שעה.

מפיצי ריח חשמליים ואוטומטיים לעסקים, משרדים ובתי מלון

למפיץ ריח אוטומטי קיימים תפקידים רבים, הן אם מדובר בשימוש אישי והן אם מדובר בשימוש עסקי. כאשר המכשיר ממוקם בבית המגורים, הוא יעיל ביצירת אווירה רגועה, משלים את עיצוב הבית באופן הרמוני (למשל ריח וניל לרהיטים בגוון חום או שמנת) ומזמין אליו אורחים באופן מושלם. משרד או חנות אשר משתמשים במפיץ ריח חשמלי עשויים למשוך אליהם יותר לקוחות, ליצור חוויה נעימה ללקוחות ולשפר עמם את התקשורת, מעבר לעובדה שמפיץ הריח נותן ריח טוב למקום הוא גם מנטרל ריחות רעים ועוזר בשמירה על סביבה נעימה ואסתטית.

כאשר בוחרים להשתמש במפיץ ריח אוטומטי לבית או לעסק, כדאי לשים לב להגדרותיו ולהחליט מראש מהי התדירות בה יופץ הריח. יש כאלה שמעדיפים שהמכשיר יפיץ ריחות כל מספר דקות בכדי לשמור אותו ללא הפסקה בחדר, ואילו יש כאלו המעוניינים כי המכשיר יפיץ ריח אחת לכמה שעות. החליטו זאת בהתאם לגודל החדר ושימושו.

זקוקים לעזרה בבחירת מפיץ ריח?

הנכם מוזמנים להתייעץ עם המומחים של צוות אוקיינוס, המשווקים מבחר מפיצי ריח ומטהרי אוויר חשמליים שמעניקים חווית בישום מיוחדת במינה. ישנם מבחר מפיצי ריח ומבשמים המותאמים לגודל השטח ותדירות השימוש.

חללים קטנים: NEBULYZER

  • מפיצי ריח לבית פרטי
  • מפיצי ריח למשרד
  • מפיצי ריח לחנויות

חללים גדולים: מפיץ ריח nebulyzer או RULOPAK

אוקיינוס מציעים לרשותכם מגוון ריחות מרוכזים, ביניהם: וניל לבנדר פצ'ולי, קוקוס וניל, מרכך כביסה ועוד. כמו כן, מפיץ הריח החשמלי מנטרל ריחות רעים ביניהם ריחות סיגריה, חסכוני בחשמל ובכסף וידידותי לסביבה.

הנכם מוזמנים לבקר אותנו בכתובת יעקב פריימן 20, אזור התעשייה ראשון לציון.

מוצרים נוספים שיכולים לעניין אותך


לשאלות ופרטים נוספים צרו איתנו קשר