נייר תעשייתי

כל בעל עסק, הן עסק קטן והן עסק גדול, יודע כי חלק בלתי נפרד מניהול העסק הינו טיפול לוגיסטי בצרכי הארגון, ובפרט הזמנת מוצרי היגיינה וניקיון למשרד.

במחשבה ראשונה, נדמה כי מדובר במשימה פשוטה וכי היא אינה מצריכה מאמץ רב, אך למעשה חשוב להשקיע ולעשות את הבחירות הנכונות בכל הנוגע להזמנת ציוד ניקיון והיגיינה.

הזמנת נייר תעשייתי – כל הדגשים החשובים

הסיבה העיקרית לחשיבות ההזמנה היא כלכלית. בחירה לא נכונה של ספק או כמות של נייר תעשייתי יכולה להביא להפסדים מצד הארגון ובזבוז של כספים מיותרים. כמו כן, רצוי לבחור בספק אדיב ושירותי, אשר ישמח לעמוד לשירותכם ולסייע בכל שאלה ובקשה.

כאלה הם אנחנו, חברת אוקיינוס, המאמינה בשירות בלתי מתפשר עבור כל לקוח. אנו מתמחים בשירותי נטרול ריח, ניקיון, הפצת מטהרי אוויר, ציוד היגיינה ואף כלים חד פעמיים.

תוכלו למצוא אצלנו מגוון מגבות נייר בגליל, נייר מגבת תעשייתי באורך שונה בהתאם לצורך כמו לדוגמה נייר תעשייתי 1200 מטר, מתקנים לייבוש ידיים, נייר איכותי לניגוב ידיים וכדומה.

אנו ממוקמים ברח' יעקב פריימן 20 באזור התעשייה ראשון לציון, ומזמינים אתכם, הן הלקוחות הפרטיים והן עסקיים, להגיע עוד היום ולקבל שירות בהתאם לצרכיכם ורצונכם במחירים משתלמים.

מוצרים נוספים שיכולים לעניין אותך


לשאלות ופרטים נוספים צרו איתנו קשר