פחי אשפה לגנים ציבוריים

פחי אשפה הם בגדר חובה בכל מרחב ציבורי ובכל מבנה, מוסד או בית פרטי. במרחבים הציבוריים העירייה דואגת להצבת פחים אך בבתי העסק שלכם, תצטרכו לדאוג לזה בעצמכם. באוקיינוס, חנות המייבאת ומשווקת מוצרי ניקיון, היגיינה ופתרונות לעסקים תוכלו למצוא מבחר פחים גדולים.

פחי אשפה לגנים ציבוריים

פחי האשפה המותקנים בגנים הציבוריים הם פחי אשפה גדולים המיועדים לשטחים ציבוריים, אך לא גדולים כמו הפחים בבניינים משותפים. פחים אלו מותקנים בכל מרחב ציבורי, גינות ציבוריות, תחנות אוטובוס, בתי חולים, עיריות ומקומות ציבוריים וכו'. בדרך כלל מי שדואג להתקנת פחים אלו ותחזוקתם הוא מי שמטפל בתחזוקת העיר, עובדי העיריות המקומיות.

פחי אשפה לעיריות ובתי עסק

פחים לעיריות הם פחים המוצבים במשרדי העיריות או פחים לשימוש העיריות המותקנים ברחבי העיר. הפחים למשרדי העיריות הם פחים בגודל בינוני-גדול עם מכסים בעלי קפיץ לשמירה על היגיינה אישית וצמצום מגע אדם. העיריות דואגות לרוקן ולחדש שקיות מידי מספר ימים והתקציב למטרה זו נלקח מתשלומי הארנונה החודשיים.

בבתי עסק הסיפור לא ממש שונה, רק שאתם בעלי העסק, צריכים לתקצב את הנושא ולדאוג לעובדי תחזוקה. הפחים המותקנים בבתי עסק תלויים בגודל העסק. בבתי עסק גדולים ישנם פחים צרים וגבוהים בעלי קיבולת גבוהה ועובדי הניקיון בעסק דואגים לריקון והחלפת השקיות.

אוקיינוס – מוצרי ניקיון והיגיינה

אוקיינוס היא חנות המשווקת ומוכרת מוצרי ניקיון והיגיינה אישית של חברות ישראליות ושל יצרניות בינלאומיות. אם אתם זקוקים לפחים למקומות ושטחים ציבוריים או שהנכם בעלי עסק אשר מחפשים פחי אשפה לעסק שלכם, תוכלו למצוא אצלנו מבחר גדול של פחים בצורות, גדלים וצבעים שונים. כמו כן, תוכלו לרכוש את כל חומרי הניקיון, מוצרים משלימים, חד פעמי ובישום לעסק כגון מפיצי ריח ומטהרי אוויר. בואו לפגוש את צוות המומחים של אוקיינוס שיעזור לכם בבחירה.

מוצרים נוספים שיכולים לעניין אותך


לשאלות ופרטים נוספים צרו איתנו קשר