פחים לחדרי ילדים

אתם ההורים שדואגים תמיד לילדכם ופעמים רבות מתחזקים את חדריהם, וודאי מחפשים פחי אשפה לחדרי ילדים שיסייעו בשמירה על ניקיון והיגיינה. באוקיינוס, חנות למוצרי ניקיון, היגיינה וחד פעמי תוכלו למצוא מגוון מוצרים שיספקו מענה ופתרון לדרישותכם.

פחים לחדרי ילדים

בחדרי הילדים בבתים הפרטיים בדרך כלל תציבו פחים לפסולת יבשה כמו ניירות, פסולת חידוד עפרונות וכל מה שהילדים יוצרים בבתי הספר ובשעות הפנאי שלהם. למטרה זו ישנם המון פחים שונים שלא מצריכים תמיד הכנסת שקית אשפה מאחר ומדובר בפסולת יבשה, כמו במשרדים.

פחים מעוצבים לחדרי ילדים

המגוון של פחי האשפה כל כך גדול ואנחנו בטוחים שכל אחד מכם ימצא את הפח המתאים לעיצוב חדר הילדים ומכל סוג. ישנם פחים מחומרים שונים כמו פלסטיק ואלומיניום, פחים צבעוניים או בצבעים אחידים ופחים מעוצבים לחדרי הילדים כמו הדפסות של דמויות מעולם הילדים.

פח לחדר תינוקות

לחדר התינוקות תצטרכו פח אחר מזה של חדר הילדים. הפסולת של תינוקות היא פסולת רטובה כמו טיטולים, מגבונים לחים וכו׳. לכן תצטרכו פח פלסטיק או אלומיניום עם סגירה טובה למניעת ריחות לא נעימים ותצטרכו לתחזקו בהחלפת שקית האשפה מדי כמה ימים.

אוקיינוס – פחים מעוצבים לכל חדר

הורים יקרים, בואו להכיר את אוקיינוס והצוות המקצועי שלנו ותמצאו הכל מהכל. מוצרי ניקיון והיגיינה אישית לתחזוקת הבית, חד פעמי ופחים מעוצבים לחדרי ילדים ותינוקות כמו פחים מפלסטיק, נירוסטה או אלומיניום, צבעוניים או חלקים. הצוות המקצועי שלנו ישמח לייעץ לכם בכל שאלה ולהציע לכם תוצרת ישראלית או בינלאומית. בואו להכיר אותנו כבר היום.

מוצרים נוספים שיכולים לעניין אותך


לשאלות ופרטים נוספים צרו איתנו קשר