מוצרי ואביזרי היגיינה למלונות

כשלקוחות מגיעים למלון שלכם, אחד הדברים הראשונים שהם בודקים הוא רמת ההיגיינה והניקיון בשירותים ובמקלחות. גם אם תהיו בעלים של המלון הכי גדול והכי מפואר, אם השירותים אצלכם לא נקיים, הלקוחות לא יחזרו. כל בעל מלון או מסעדה יודע את חשיבות הניקיון וההיגיינה לעסק. במיוחד בבתי מלון, אשר השימוש בהם משלב בית (לינה ורחצה), עבודה (פגישות עסקים, ישיבות, כנסים) ומסעדות.

מוצרי ואביזרי היגיינה למלונות

ישנם מוצרים רבים המיועדים לשמור על הניקיון וההיגיינה בבתי מלון, למשל: מטהרי אוויר, מנטרלי ריח, מפיצי ריח חשמליים, מבשמים, מתקני נייר, מתקני סבון, מתקני חיטוי ומתקני ייבוש לידיים ולשיער, פחים היגייניים שכולאים את הריחות הלא נעימים בתוך הפח, מאפרות שמיועדות לפנים או לחוץ ועוד. מוצרים אלו אמורים לסייע לכם לדאוג שבית המלון שלכם תמיד יריח טוב.

דוגמאות למבחר מייבשי הידיים החדישים שלנו

מייבש ידיים סילוני Silver

מייבש ידיים סילוני Rose gold

מייבש ידיים סילוני White coating

אוקיינוס – מספקים לכם ים של שירותי היגיינה למלון

אנו בחברת אוקיינוס כבר בעלי ניסיון רב של מעל ל – 10 שנים בתחום הניקיון וההיגיינה. אנו יודעים שמקום היגייני הוא לא רק מקום נקי, אלא גם מקום בריא. אנו מספקים מגוון רחב מאוד של שירותים ומוצרים בתחום ודואגים לספק לכל לקוח בדיוק את מה שהוא צריך. בין מגוון מוצרי ההיגיינה לבתי מלון ניתן למצוא: שירותי נטרול ריחות, שירותי בישום בניינים בהתאמה להעדפת הלקוח, אחזקת בניינים, אספקת ציוד היגייני, כלים חד פעמיים, מבחר של אביזרי אמבט לבתי מלון וגם מוצרי ניקיון, כמו: דליים, מגבים, סמרטוטים ועוד.

ייעוץ לעסק – אצלכם בעסק!

באוקיינוס אנו מאמינים בשירות אדיב ללקוחותינו ולכן, אם אתם רוצים לקבל ייעוץ ושירות לעסק שלכם, אנו מציעים להגיע אליכם, כדי להעניק לכם ייעוץ ושירות בהתאמה לדרישות העסק שלכם. מעוניינים לקבל ייעוץ בעסק? רוצים לקבל פרטים נוספים על המוצרים והשירותים שלנו? השאירו פרטים עוד היום באתר אוקיינוס ונשמח לעמוד לשירותכם.

מוצרים נוספים שיכולים לעניין אותך


לשאלות ופרטים נוספים צרו איתנו קשר