אביזרי וחומרי ניקוי

אין בית או מבנה בו לא עושים שימוש במבחר חומרי ניקוי, ובימינו יש לא מעט מוצרים ייעודיים המתאימים ספציפית לכל סוג עבודת ניקיון שאנו מעוניינים לעשות, זולים ויקרים יותר, איכותיים יותר או פחות, מה שבטוח זה שההיצע עצום ולכן אם אתם חפצים בתוצאות מוצלחות במיוחד, חשוב מאוד לבחור כשורה. באוקיינוס מחכה לכם מגוון עצום של מוצרים וחומרים ברמה גבוהה ביותר, ואנו מזמינים אתכם להתוודע אליהם כאן ועכשיו או בכל זמן שנוח לכם.

אוקיינוס – חומרים לניקוי ושפע של ציוד ואביזרים לשמירה על ניקיון והיגיינה

אנו עוסקים במכירה ואספקה למגזר העסקי, הציבורי והפרטי – כאשר מדובר בבית עסק, חברה או מוסד ניתן לקבוע פגישה ואנו נגיע עד אליכם, אם אתם לקוחות פרטיים נשמח להזמין אתכם לפגישה במשרדי החברה ברחוב יעקב פריימן 20, א.ת ראשון לציון.

חומרי ניקיון – החל מאקונומיקה, משחות ונוזלים לשטיפת כלים, לניקוי חלונות, רצפות או רצפות ועד סבון לידיים, מסירי שומנים, ג'ל לאסלות ועוד.

אביזרי ניקיון – מטליות אבק ומטליות לרצפה, מטאטאים, מגבים ויעה, מברשות אסלה, פחי זבל, שקיות אשפה, מברשות אסלה, כריות יפניות לשטיפת כלים, כפפות ועוד.

ציוד ומתקנים נוספים מתקני נייר טואלט ומתקני ייבוש ידיים, מגבות נייר בגליל או צץ רץ, פחי אשפה מעוצבים בסגנונות וגדלים שונים, מטהרי ומבשמי אוויר, מנטרלי ריחות, מוצרי נייר, כלים חד פעמיים ועוד.

סיירו באתר, צפו בקטלוג המוצרים וצרו עמנו קשר לקבלת מידע או קביעת פגישה.

מוצרים נוספים שיכולים לעניין אותך


לשאלות ופרטים נוספים צרו איתנו קשר