מתקן/אוגר כביסה

רבים אינם מודעים להבדלים הקיימים בין אוגר כביסה פלסטיק או מתכת – לעגלת כביסה ולכן הם מפספסים את היתרונות הגדולים. באופן כללי, שני המוצרים משמשים כמתקן כביסה שבעזרתו אוגרים ואוספים את הבגדים או הסדינים המשומשים. לאחר האיסוף והאגירה מעבירים אותם למכבסה.

מהו אוגר כביסה?

שלא כמו עגלת כביסה, אוגר כביסה הוא מתקן כביסה שאינו מצריך סיוע או מגע של יד אדם. באוגר ישנו מכסה לשק הכביסה המוכר וכן מנגנון שמאפשר את פתיחתו של המכסה על ידי דוושה. הסיבה לכך שאין צורך במגע של יד אדם, היא כדי להימנע ממגע עם זיהומים שונים שעלולים להיות בכביסה. לכן המוסדות שבדרך כלל רוכשים את המתקן הם מוסדות בריאות ובתי חולים מכל הסוגים. 

ישנם רמות שונות של אוגרי כביסה – יחידים או כפולים וכן הם עשויים מחומרים שונים. כאמור, אוגרי כביסה מגיעים עם שק ומשטח לסל הכביסה וכן רגלית לפתיחה נוחה.

מעוניינים לרכוש מתקן לכביסה ממתכת או פלסטיק? חברת אוקיינוס היא הכתובת, בנוסף היא משווקת גם מבחר של מתקני היגיינה, חומרי ניקוי וכן מוצרים חד פעמיים ומוצרי נייר שונים. ייחודיותם של המוצרים שהם מעוצבים ונוחים מאוד לשימוש. כמו כן, אנחנו מתמחים בשירותי נטרול ייחודים לפי בקשת הלקוחות והעסקים. צרו עמנו קשר באופן מיידי ונשמח לסייע לכם במהירות.

מוצרים נוספים שיכולים לעניין אותך


לשאלות ופרטים נוספים צרו איתנו קשר