מטהרי ומבשמי אוויר

כמו בתחומים רבים בחיינו, גם מטהרי האוויר עברו שינויים רבים. אם בעבר היה מדובר בתרסיסים בעל ריח מרוכז שלא בהכרח תרם לאווירה, כיום ניתן למצוא בשוק מגוון של חומרי נטרול ריחות וטיהור אוויר, בריחות שונים, מעודנים וארומטיים, מרקמים שונים, כמו מטהר אוויר בספריי מים ואף מטהר אוויר אוטומטי, שגורם לנו לא להתאמץ כלל בהפיכת החדר לנעים וריחני.

בחירה נבונה של מטהר אויר או מבשם אויר אוטומטי לבית ומשרד

לעיתים נדמה כי מדובר בהחלטה שולית, ואילו ניתן לחטוף את המוצר הראשון שרואים על המדף בסופר מרקט ולהמשיך הלאה, אך אם מעוניינים ביצירת אווירה הרמונית ונקייה בבית, רצוי להשקיע עוד טיפת מחשבה בבחירת מטהרי האוויר.

ראשית, חשוב להגדיר האם מדובר ברכישה עבור שימוש אישי או לצרכים עסקיים. אם למשל מדובר בהתאמה של מטהר אויר לבית מגורים, כדאי לשקול אילו ריחות יתאימו לחדרי הבית, למשל ניחוחות של לימון ומנדרינה לחדר המטבח, או מבשם אוויר אוטומטי המפיץ ריחות של לבנדר ופצ'ולי בחדר האמבטיה.

אם לא מדובר במטהרי אוויר ביתיים אלא במטהרי אוויר המיועדים למשרדים, חברות וחנויות, כדאי לבחור במבשם אוויר בניחוח עדין כמו ריח בית מלון אשר יתחבב על כולם ולא יגרום עבור אף אחד חוסר נוחות או רגישות מסוימת.

להתייעץ עם המומחים והטובים בתחום

הנכם מוזמנים להתייעץ עם צוות אוקיינוס, הנמצאים באזור התעשייה בראשון לציון, רחוב יעקב פריימן 20, בכל הנוגע לבחירת מטהרי אוויר מומלצים, מתקני ייבוש ידיים, נייר תעשייתי לעסקים ועוד.

מוצרים נוספים שיכולים לעניין אותך


לשאלות ופרטים נוספים צרו איתנו קשר