אביזרים לשירותים

פעם תא השירותים, בין אם בבית ובין אם במקום ציבורי, היה המקום האפרורי, הקר, זה שבאים אליו לעשות את הצרכים ותו לא. אך הדברים השתנו במרוצת השנים, וכיום אין יותר להסתפק במראה סטנדרטי שדוגל נטו בפרקטיות. העיצוב המודרני, החדשני, המיוחד, ובאופן כללי העיצוב, תופס נתח משמעותי מתכנון של כל חדר באשר הוא. אי לכך ובהתאם לזאת אפשר למצוא היום מגוון עצום של אביזרים לשירותים מכל הסוגים, שהם פרי התפתחותה של האסתטיקה ושילוב היופי בחלל.

זו ההזדמנות שלכם להנות מעיצוב מושלם

אנחנו חברת אוקיינוס, החברה המובילה בייבוא ושיווק של מתקני היגיינה איכותיים, מוצרים חד פעמיים וחומרי ניקוי. אנו מספקים מגוון עצום של מוצרים למגזר הפרטי ובעיקר לעסקי, ועובדים עם חברות וארגונים גדולים רבים. המוצרים אותם אנו מייבאים נבחרים בקפידה על ידי המומחים שלנו, כדי לייצר מאגר עשיר של מוצרים איכותיים, יפים ומעוצבים, אשר יהוו פתרונות רבים לכל אדם ויענו על הצורך של כולם. החנות ברחוב יעקב פריימן 22 בראשל"צ היא חוויה מזמינה. חייבים לנסות!

אינספור אביזרים לשירותים שכל אחד ימצא את המתאים לו

מחלקת השירותים מאוד עשירה ומגוונת אצלנו. תוכלו לרכוש פחים בגדלים, צורות וצבעים שונים, מתקני נייר טואלט, מתקן לניגוב וייבוש ידיים, המון מוצרי נייר, מתקני נייר חד פעמי לאסלה, חומרי ניקוי רבים, מטהרי ומבשמי אוויר בתרסיסים ובמכונות קבועות בקיר, מברשת אסלה, ועוד ועוד. כל המוצרים שלנו איכותיים ביותר בהתחייבות, ואנו עוד מתחייבים על רמת שירות ומקצועיות שלא הכרתם. לשאלות נוספות אתם מוזמנים למלא פרטים באתר ונשוב אליכם בהקדם.

מוצרים נוספים שיכולים לעניין אותך


לשאלות ופרטים נוספים צרו איתנו קשר