ניטרול ריחות רעים

המלחמה בריחות רעים ולא נעימים טומנת בחובה המון דרכים יעילות יותר ויעילות פחות, כאשר רובם מבוססות עם מוצרי בישום ומטהרי אוויר. עם זאת, לעיתים יש צורך בנקיטת אמצעים אחרים, כמו למשל שימוש במנטרל ריחות.

חומרי נטרול ריחות מבוססים על סוגים שונים של חומרים, בין היתר דסקיות, תרסיסים, גרגרים יבשים או נוזל. הם מתאימים הן לשימוש ביתי והן לשימוש ציבורי במשרדים, חנויות ועסקים. חשוב לזכור כי לכל מוצר יש ייעוד שונה, ומוצר שמתאים לנטרול ריחות רעים בחדר אשפה לא בהכרח יתאים לחדר שירותים מעוצב במסעדה מפוארת.

אוקיינוס –נטרול ריחות על ידי מנטרל ריחות רעים איכותי

אם הנכם מחפשים אחר שירותי טיהור אוויר ונטרול של ריחות לא נעימים, הנכם מוזמנים להכיר את חברת אוקיינוס.

היתרון בפניה לחברתנו הינו השירות האדיב אותו נשמח להעניק לכם. הן אם מדובר בפניית התעניינות והן אם מדובר ברכישה של מוצרי ניקיון והיגיינה, צוות אוקיינוס עומד לשירותכם בכל שאלה, בקשה ומענה. כמו כן, נשמח לסייע ולכוון את רכישתך בהתאם לצרכי העסק, המשרד או בית המגורים.

אנו מתמחים במגוון מוצרי היגיינה וניקיון, ניירות תעשייתיים לעסקים, מתקני ייבוש לידיים ואף כלים חד פעמים. חברת אוקיינוס ממוקמת באזור התעשייה בראשון לציון, רחוב יעקב פרימן 20. הנכם מוזמנים להגיע לבקר אותנו, ליצור קשר טלפוני או ליצור עמנו קשר דרך דף הבית, ונחזור אליכם בהקדם.

 

מוצרים נוספים שיכולים לעניין אותך


לשאלות ופרטים נוספים צרו איתנו קשר