פחים היגיינים לשירותים

ניקיון וריח טוב באזור השירותים הוא אחד הפרמטרים החשובים לעסק. ריחות לא נעימים מהשירותים מפורשים, בדרך כלל, כהזנחה של העסק, חוסר אכפתיות של הבעלים כלפי עובדיו וכמובן כלפי הלקוחות שמגיעים לעסק. מצד שני, עסק שדואג לשירותים נקיים הוא עסק שדואג לפרטים הקטנים ודואג שעובדיו ולקוחותיו ייהנו משהותם במקום.

היגיינה בשירותים במסעדות ובארים

אם יש בבעלותכם עסק שמספק מזון ללקוחות, היגיינה בשירותים היא לא רק עניין של הרגשה נעימה, אלא נושא חשוב מאוד של בריאות. ברוב המקרים לקוחות יעדיפו לא לחזור למקום שהשירותים בו לא היו נקיים, זאת בלי קשר לאיכות האוכל שמוגש במקום. במקרים קיצוניים, המסעדה או הבאר שלכם, יהיו חשופים לתלונות מצד לקוחות במשרד הבריאות, אלה יגיעו לבדוק את אמיתות התלונה ומשם, מחכה לכם כאב ראש ושם רע לעסק.

איך אפשר לשמור על היגיינה בשירותים?

כדי לשמור על היגיינה בשירותים יש מספר פעולות פשוטות שאפשר לעשות. דבר ראשון לצייד את השירותים במתקנים של מנטרלי ריחות רעים, הצעד הבא הוא לשים מתקנים שמפיצים ריח טוב שמתאים לאזור השירותים. כמובן שחשוב לדאוג שתמיד יהיה בשירותים סבון ידיים, מחטא וכמובן נייר חד פעמי לניגוב ידיים. להשלמה, יש לשים בשירותים פחים היגייניים.

פחים היגייניים לשירותים

אז מהו פח היגייני לשירותים? פח היגייני הוא פח סגור שלא מאפשר לריח תכולתו לצאת. כלומר, זהו פח ששומר את הריחות הלא נעימים של האשפה בתוך הפח. במידה ומדובר במקום גדול במיוחד כדאי לרכוש פחים לשטחים ציבוריים, שבדרך כלל גדולים יותר ומקובעים לרצפה.

ציוד היגייני לעסק באוקיינוס

אוקיינוס הוא עסק המספק מגוון רחב של שירותי היגיינה לבתי עסק, אשר לו מעל ל – 10 שנות ניסיון. אצלנו באוקיינוס תמצאו כל מה שהעסק שלכם צריך בתחום ההיגיינה והניקיון. אנו מספקים מבחר נרחב של מוצרים כמו: נייר צץ רץ, מטהרי אוויר, בישום בניינים ועסקים בהתאמה אישית, מנטרלי ריחות ועוד. מחפשים פחים דקורטיביים ללובי בניין המשרדים? באוקיינוס תמצאו את כל מה שהעסק שלכם צריך כדי להריח טוב.

לפרטים נוספים על שירותי ומוצרי ההיגיינה שלנו, צרו קשר באתר ונשמח לתת לכם שירות. הנכם מוזמנים לבקר אותנו בחנות הממוקמת בכתובת: פריימן 20 בראשון לציון או שאנו נבוא לבקרכם בעסק שלכם ולתת לכם ייעוץ מותאם לצרכים שלכם.

מוצרים נוספים שיכולים לעניין אותך


לשאלות ופרטים נוספים צרו איתנו קשר