מוצרי היגיינה למלתחות

רוב הישראלים הספיקו להשתמש במלתחות בחייהם. בין אם אחרי חדר הכושר, בצבא, אחרי החוג, בפנימייה, בקאנטרי קלאב, בבריכה, בים ועוד. בדרך כלל אנשים נוטים לזכור את המלתחות כמקום לא היגייני במיוחד. מקום אליו צריך להיכנס עם נעלי אצבע, מקום שבו לא כדאי לשבת על האסלה בשירותים ועוד שלל כללים שעוברים מפה לאוזן במשך השנים.

מוצרי היגיינה למלתחות

מי בעצם החליט שמלתחות הן מקום לא היגייני? יש מלתחות במיקומים רבים שדואגים לתחזוקה שוטפת ונכונה ששומרת על ההיגיינה ועל הניקיון במלתחות. אבל בעצם, לא צריך לעשות הרבה כדי לשמור על הניקיון וההיגיינה במלתחות, פשוט צריך לדעת באילו מוצרים להשתמש. כדי לשמור על היגיינה וניקיון במלתחות קודם כל צריך להציב מספר מוצרים בסיסיים כמו: פחים, מתקנים לייבוש ידיים ושיער, מתקנים לסבון ולחיטוי ידיים, מטהרי אוויר, מפיצי ריח, מנטרלי ריחות ומתקני נייר טואלט.

לאחר שהצבתם את כל המוצרים שהזכרנו, חשוב לא פחות לדאוג למילויים, פעם בשבוע לערך, תלוי בכמות ובתנועת הלקוחות. המוצרים האלו יאפשרו ללקוחות שלכם לשמור על הניקיון במקום. לבסוף, כמובן שחשוב להקפיד על ניקוי המקום כמו שטיפה של כל הרצפה וחיטוי של המקלחות, הכיורים והשירותים.

אוקיינוס מספקת לכם ים מוצרי היגיינה

אצלנו באוקיינוס תמצאו מבחר ענק של מוצרי היגיינה וניקיון, כולל כלים חד פעמים ואביזרי ניקיון. בנוסף, במיוחד למלתחות, אצלנו תמצאו לוקרים ומחיצות מודולריות. אנו דוגלים בשירות אדיב ונשמח להעניק לכם ייעוץ בעסק שלכם. לחברה שלנו ניסיון של מעל ל – 10 שנים, כאשר הניסיון והמקצועיות שלנו הביאה אותנו לעבוד עם בתי מלון מובילים, בית חולים גדולים ועוד. לפרטים נוספים ולייעוץ צרו קשר באתר ונחזור אליכם בהקדם.

מוצרים נוספים שיכולים לעניין אותך


לשאלות ופרטים נוספים צרו איתנו קשר